Kā izvēlēties dīvānu un matraču pildījumu?

Poliuretāna putas vai atsperes?
Pircēji meklē mīkstas mēbeles pēc ārējā izskata, savukārt iekšējā struktūra (mēbeļu pildījums) ir daudz svarīgāks. Galu galā iekšējais pildījums nosaka sēdekļa cietību vai maigumu. No pildvielas ir ļoti atkarīgs dīvāna vai matrača ekspluatācijas laiks. Pildījuma atlasei ir nepieciešams pieiet ļoti apzināti. Tas ir īpaši svarīgi, izvēloties matraci.
Tieši tāpēc «Sira-Mēbeles» piedāvā «saprātīgus» atsperu matračus «Stroma».
Matraču «Stroma» izgatavošanā tiek izmantotas dažādas atsperu sistēmas un papildus pildvielas slāņi, padarot to par izdevīgāku, salīdzinot ar poliuretāna matračiem.
«Bonnel» — klasiska atsperu sistēma. Atsperu sistēma «Pocket» sastāv no atsperēm, kuras atrodas īpašā maisiņā, ļaujot izmantot lielu atsperu daudzumu uz laukuma vienību. Abi atsperu veidi sniedz fiksēto atbalstu mugurai un visam ķermenim.
Praktiski visi «Stroma»atsperu matrači ir divpusēji un ar garantiju atsperu blokiem 10 gadi.
Ir vēl viena ļoti svarīga detaļa matraču «Stroma» iekšējā darbībā — katrā matracī pa perimetru pievienotas papildus spēcīgas atsperes, kas rada stingras malas un fiksē atsperu blokus. Tātad malas ar laiku nenosēžas un matrača ekspluatācijas laiks ir garāks.
Matraču «Stroma» katalogs 
Dīvānu pildījums
Dīvāniem vajadzība atsperēm rodas tikai sēžam daļai. Lai dīvānam nebūtu uz sēdekļa raksturīgi iespiedumi, mēs iesākam izvēlēties modeļus ar atsperu un poliuretāna putas pildījumu kombināciju.
Parasti tikai lielākā daļa no klasiskiem dīvāniem pamatojas uz atsperu blokiem. Mūsu laikā poliuretāna putas tiek uzskatītas kā atsperu analogs, kā arī vienkāršāks un lētāks ražošanā un daudzas reizes uzlabo dīvānu pildījumu.
Ir viedoklis, ka augstas kvalitātes dīvāni ar atsperu un poliuretāna pildvielu ir vienlīdzīgi izturīgi. Mums atliek tikai piekrist vai nepiekrist šim viedoklim.
Ādas dīvānu sēdvieta ir izgatavota no atsperu un poliuretāna putas kombinējuma. Atzveltnes -poliuretāns, galvas balsti pildīti no slāņiem — poliuretāna putas un granulas.
Šīs labi izstrādātas kombinācijas, ļauj saprātīgi izmantot materiālu, lai paplašinātu pildījuma ilgmūžību un saglabātu dīvānu cenu pieejamību.
Rezultātā mēs varam secināt, kā modernās tehnoloģijas var tikt veiksmīgi izmantotas mēbeļu ražošanā, un šīs priekšrocības ir mūsu ražotājiem.
Noslēgumā mēs iesakām iepazīties ar mūsu dīvānu asortimentu:
Stūra dīvānu katalogs
“Sira-mēbeles” novēl Jums veiksmīgas iegādes jūsu mājas interjeram!