Kā nopirkt pareizo dīvānu?

Modernos dzīvokļos, mājās vai biroja telpās ir ieteicams lietot ādas dīvānus, kuri var sniegt visai telpai aristokrātisko izskatu un arī padarīs mīksto mēbeļu interjeru par praktisku un patīkamu atpūtai organizētu telpu komponentu.
«Sira-Mēbeles» piedāvā Lietuvā ražotus ādas stūra dīvānus. Lielākā daļa no tiem ir aprīkoti ar saliekamo gultu un veļas uzglabāšanas nodalījumu. Turklāt mūsu katalogā jūs varat atrast pārsteidzoši ērtus ķīniešu dīvānu komplektus, kas aprīkoti ar kāju pacelšanas mehānismu (reklainers) un izvelkamo gultas vietu.
Katram mūsu dīvānam jūs varat izvēlēties ādas krāsu no kataloga. Lietuvas dīvāni ir pieejami trīs dažādās apdarēs: audums, āda un strukturēta āda.
Ādas dīvāni ir trīs veida: divvietīgs, trīsvietīgs un stūra dīvāns. Katrs no šiem ādas dīvāna veidiem paredzēts īpašam interjeram.
Ja telpā ir pietiekami daudz vietas, tajā labi izskatīsies dubultais mīkstas ādas dīvāns un krēslu pāris. Tas ļaus mainīt mīksto mēbeļu kompozīciju, ja jūs nolemsiet pārcelt atpūtas zonu.
Ādas stūra dīvāns paredzēts konkrētai telpas vietai un nav tik mobils, kā mēbeļu komplekts. Tas ir kompakts un tajā pašā laikā ietilpīgs, ka perfekti der tajās vietās, kur vēlams atstāt brīvu vietu kustībai istabas centrā.
Mazām telpām piemērots dubultais dīvāns, kas prasa mazāk vietas, tādējādi dodot istabai mājīgu un ērtu izskatu. Parasti tā ir bērnu, viesu istaba vai birojs.
Mūsdienu dizaina risinājumi ļauj jums izvēlēties savus unikālos, lieliski piemērotus stilam un krāsu shēmai, piederošos mīksto mēbeļu komplektus. Tieši tāpēc katrs no mūsu dīvāniem ir detalizēti aprakstīts un piedāvāts dažādos polsterējumos. Tas viss zināmā mērā palīdz izdarīt pareizo izvēli. Ja jums grūti izlemt par pirkumu, mūsu mājas lapā darbojas «atbalsta grupa» — jūs varat sazināties ar mūsu konsultantu.
Tagad, kad Jūs uzzinājāt katra dīvāna noteiktu mērķi, jūs varat atrast dažus variantus priekš sevis Sira-Mēbeles» katalogāStūra ādas dīvāniMīkstās ādas mēbeļu komplekti.
“Sira-mēbeles” novēl Jums veiksmīgas iegādes jūsu mājas interjeram!