Mēbeļu krāsa — Kā izdarīt pareizo izvēli?

Kad jūs sākat domāt par savas mājas remontu un mēbeļu aprīkojumu, jūs noteikti domājat par krāsu paleti, kuru jūs katru dienu vēlaties redzēt jūsu mājā.
Pareizas krāsas izvēle mēbelēm un interjera dizainam, ir viena no spēcīgākajām ietekmēm uz cilvēku noskaņojumu, kuri atrodas šajā telpā. Tieši tāpēc šajā sakarā par pamatu būtu jāņem savas izjūtas. Izvēloties mēbeļu toni mājām vai birojam, būtu jāparedz arī dažādu toņu kombinācijas.
Jāatzīmē, ka koka krāsas pareiza izvēle ir īpaši svarīga, jo tā ietekmē cik harmonisks būs Jūsu dzīvoklis.
Daudzi cilvēki dod priekšrocību mēbeļu toņa izvēlē modes tendencēm, bet tas nav pilnīgi pareizi. Modes tendences ir nepastāvīgas, bet masīvkoka mēbeles ir lietojamas daudzus gadus, un modernas krāsas var neizturēt laika pārbaudi.
Dabīgai koka estētikai ar savu unikālo un pievilcīgo struktūru ir liels pieprasījums. Katram ir savas idejas par to, kāda toņa mēbelēm būt savā mājā, tāpēc pieņemt lēmumu palīdzēs savas sirds un sajūtas uzklausīšana. Un neaizmirstiet par tiem, kas dzīvos blakus jums izveidotajā interjerā.
_______________________________________________________________
Sekojiet speciālistu ieteikumiem, lai izvēlētos pareizo koka toni:
  • Koka tonis būs atkarīgs no koka sugas un virsmas faktūras, no telpas apgaismojuma, kur Jūs izmantosiet mēbeles. Piemēram, izvēlētās krāsas tonis var izskatīties pavisam atšķirīgs dabiskā dienasgaismā vai mākslīgā, elektriskā apgaismojumā.
  • Neizvēlaties tumša toņa mēbeles, ja apgaismojuma pakāpe ir zema, labāk būtu dot priekšroku gaišākiem toņiem. Turklāt gaišas mēbeles ir vairāk piemērotas mazajām telpām — kas lieliski paplašina vizuālo izmēru. Gaišas mēbeles būs pilnīgā harmonijā ar tumšo grīdas pārklājumu un gaišu sienas fonu, kas kalpos kā saikne starp diviem toņiem.
  • Bet pārsteidzoši tumši tonēts koks ir piemērots situācijai ar lielām telpām, kur gaismas fonam un interjeram nepieciešams akcents.
  • Lai izvēlētos koka toni mēbelēm, svarīgi apsvērt krāsu sienām, grīdām un telpu rotājumiem. Koka mēbeles nedrīkst būt apvienotas ar parketu pēc toņa- tas ļaus saglabāt dizaina vizuālo ietekmi. 
___________________________________________________________
Ir svarīga loma izvēlēties mūsu mēbelēm koka pārklājuma veidu: laka vai eļļa/vasks. Laka — tā ir spīdīga virsma. Eļļa/vasks pārklājums atstāj pilnīgi dabisku, matētu, nedaudz klusu toni. Šo ekoloģisko mēbeļu pārklājuma veidu Latvijā veic tikai mūsu uzņēmums. 
Dabīga koka tonis pārklāts ar laku vai eļļu labi sader  ar aizkariem, gleznām, vāzēm, kuras vienmēr var samainīt pret citiem aksesuāriem, tā pārveidojot savu interjeru, saglabājot mēbeles kas paredzētas kalpot ilgu laiku.
Mēs ceram, ka mūsu ieteikumi būs jums noderīgi un mēbeles iekļausies jūsu interjerā.
«Sira-mēbeles» novēl Jums veiksmīgas iegādes jūsu mājas interjeram!