Mūsdienu interjera stili un veidi

Radīt interjeru dzīvoklim vai mājai nav tik viegli, tāpēc, protams, ir labākais izmantotu šim mērķim speciālistu pakalpojumus. Bet nebūt par lieku nekam saņemt vismaz nedaudz zināšanas par galvenajiem virzieniem šajā jomā, un tajā gadījumā ir jāapgūst pamata zināšanas par interjera stiliem.
Jūgendstils -ietver izmantot interjerā mēbeles ar noapaļotām malām, formās, kas tuvu dabas, organiskajiem. Turklāt, no mēbeļu krasam jābūt dabas pamatnes, un par sienu un grīdu krasu — šajā stila viņi izskatās diezgan neitrāli. Akcenti var tikt izvietoti ar dekoratīvus elementus palīdzību.
 
_________________________________________________________
Eiropas stila — pamatojoties uz prombūtnes visādas sienās un nodalījumu telpā- Tas parasti ir viena liela telpa sadalīta uz funkcionālajam zonām. Tas tiek panākts, izmantojot krāsu efektus, apgaismojumu, bāra letes, bīdāmās elementus un citus dizaina eksperimentus.
Kā, piemēru var uzskatīt Eiropas dzīvokļu «Studija».
____________________________________________________________
Art Deco stils— šiks un luksusa, stingra formu regularitāte, ģeometriski raksti ar etnisko orientāciju, modernas un parasti dārgi materiāli ( haizivs āda, krokodilu vai zebras, alumīnija un sudraba, mozaīka, eksotiskās masīva koksnes). Šajā interjerā dominē spilgti kontrastējošas krāsas kombinācijas. Izmantoti liektas līnijas. Tas ir sava veida elegants, bet tajā pašā laikā, pareizs un sakārtots interjers.
Klasisks interjers— šī interjerā izmantoti diskrēta vienkāršais tapetes, parketa grīda, ovāli spoguļi, griestu līstes, plašs, istabas ar labu apgaismojumu. Šajā istabā vienlaicīgi rodas komforta un cienīguma sajūtas, to var panākt, izmantojot dabas materiālus: koku, audumu, akmeni. Šis interjera dizaina veida ietver elegantus un vienkāršus mēbeles no koka, gleznas un izsmalcinātas lustrās. Interjers ir kluss un cēls pielietojumu toņu krāsās: melna, olīvu, brūna, zils.
Minimālisma stils — kas balstīts uz tādu vairāku primitīvas telpas ar nepieciešamo minimumu mēbeļu. Un Interjerā dominē tēmas regulāras ģeometriskas formas. Apdares un mēbeles ir vēlams no dabīgiem materiāliem, krāsām un aizturēta dizaina.
___________________________________________________________
Hai-Tek stils -pamatideja ir kombinācija estētisko materiālu, līniju un formu ar izmantošanu stikla, plastmasas, betona un metāla materiālus. Abstraktās gleznas, vienkārši dizaina mēbeles, spilgti akcenti, sarežģītas interjera detaļas — no šiem komponentiem radās rūpīgi plānotas, funkcionālas telpas.
________________________________________________________
Austrumu stils — vienkāršs, harmonisks un praktisks interjers, pilns ar austrumu piederumiem: vāzēm, «širmam», lakotas kastes no koka, daudz zīda spilvenus, austrumu paklājiem. Interjera priekšmeti vienkāršas formas, dabas materiālu pārsvarā.
Skandināvu stils— prasa vismaz dekoratīvus elementus un ir gaismas dabas toņos vienkāršus un dabas materiālus, kas saglabā mieru un sakārtotu dzīvi. Tā ir balstīta uz dabas materiāliem: koka mēbelēm un apdares, kokvilnas un vilnas audumiem. Šis stils ir raksturīgs: telpas racionālu izmantošanu un lakonisms visur.
_________________________________________________________
Avant-garde stils — pilnīgi pretējs klasikai, un ir balstīts uz dažādu krāsu un toņu kombinācijas.  Kontrasts — tas ir pamata ideja. Šis stils nepieņem standartus: mēbeles obligāti oriģināls un neparasts, spilgtas sienas un aizkari… Taču tajā pašā laikā, visi priekšmeti ir apvienoti ar otru un nav haosa.
Kantri stils — lauku šika mūsdienu interpretācija, kas izmanto vatētas  segas, keramikas un emaljas trauki, kastes no koka ar metāla slēdzenēm, koka grīdās, pītās mēbeles, antikvariāta skapji un bufetes.
_____________________________________________________________
Šī varbūt ir galvenie izveides interjera virzieni, var kombinēt modernu tagad eklektiku vai izturēt visiem100 procentiem un viņus jāņem vērā, veicot savu interjeru. Un arī palīdzēs šajā joma mūsu mēbeļu katalogs, kur var izvēlēties mēbeles par katru no tiem.
«Sira-mēbeles» vēlas jums labu iegādi jūsu interjerā!